Katılım Koşulları

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz :

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya almak, siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir materyalde , buradaki telif hakkı , marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı , kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir.
Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar Tefal’in ve onun kardeş firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz.
Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından Tefal hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda Tefal kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir. Tefal, içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında hiçbir şekilde yükümlük ve sorumluk sahibi değildir.
Tefal duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname , model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan Tefal sorumlu değildir. Bu site Tefal tarafından yürütülmeyen başka sitelere bağlanabilir. Tefal o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Tefal tarafından tasdik edilmesi beklenemez. Tefal bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.