Evde Krups ile hazırlayacağınız kahvenize, yine evde hazırlayacağınız lezzetli alternatif tattaki cookie'ler eşlik etsin... 
 
Bademli Kurabiye 

Minik minik yuvarlaklar şeklinde hazırladığınız her bir cookie'nize -kurabiye- birer badem koyarak lezzetine kıtır kıtır bir tat ekleyebilirsiniz! Hazmı kolaylaştırıcı bademin tok tutma özelliği sayesinde de bu sağlıklı atıştırmalığınız sizi hemen acıktırmadan, ana öğününüze dek size tokluk hissi verecektir. 
 
Hurmalı Kurabiye

Evet, şeker yerine hurma kullanarak daha sağlıklı bir kurabiye hazırlayabilirsiniz. İyi bir hurma satın alırken dikkat edeceğiniz şey; kabuğunun çok buruşuk olmaması. Hurmanın sulu ve taze olduğunu kabuğunun az buruşmuş olmasından ve etli yapısından anlayabilirsiniz. 
 
Sakızlı Kurabiye

Komşumuz Yunan adalarının sakızlı kurabiyelerine atıfta bulunarak siz de evde sakızlı, tereyağlı kurabiyelerinizi hazırlayabilirsiniz... Kurabiyelerinizin ağızda tam kıvamında iyice dağılmasını sağlamak için bir tüyo; kurabiyenin hamuruna maden suyu ekleyin! Mis gibi hazırladığınız kurabiyeleriniz, Krups Kahve Makinesi ile evde, tek tuşla haIrladığınız kahvelerinize eşlik etsin. Fonda ise bu soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir şarkı: Elvis Presley/Love Me Tender! 
 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
16.3.2018 22:24:34