Rowenta Yeni Silence Force Cyclonic 4AAAA Elektrikli Süpürge’yle sessiz, konforlu ve kusursuz temizliğin detaylarını açıklıyoruz. 

4AAAA Performans Nedir?

Temizlikte 4AAAA devrimi yaşanıyor! A: Enerji Verimliliği, A: Halıda, A: Sert Zeminde A: Filtreleme! Elektrikli süpürgeniz, enerji verimliliği sağlarken hem halıda hem sert zeminde, filtreleme özelliğiyle birlikte kusursuz temizlik sağlıyor. 

Kusursuz Sessizlik

Elektrikli süpürgeniz son derece sessiz çalışarak temizliği sizin için keyfe dönüştürüyor diyebiliriz. Üstelik çok sessiz çalışmasına rağmen performansından da hiçbir şey kaybetmeden aksine son derece yüksek performansla çalışıyor. Torbasız Siklon Teknolojisi

Elektrikli süpürgeniz, tüm yüzeylerde sınıfının en iyi toz çekme performansını sağlayan Air Booster ve gelişmiş Siklon teknolojisiyle güçlendirilmiştir. Böylece toz torbasız elektrikli süpürgenizle kusursuz temizlikler yapabilirsiniz! 

Özel Başlık

Özel ve Yenilikçi P3wer Glide başlığı sayesinde elektrikli süpürgenizle sert zemin, halı ve hatta zorlu Türk halılarında bile mükemmel performans ve hareket kabiliyeti sağlar. Elektrikli süpürgenizin özel başlığı sayesinde yaşam alanınızın her köşesini, en ince ayrıntılarına dek mükemmel bir şekilde süpürebileceksiniz! 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
16.3.2018 22:28:45