Tüm yılın en tatlı, en umut dolu günü yaklaşıyor. Sevdiklerinizle olacağınız yılbaşı sofranızı renklendirmek için birkaç ipucu da bizden gelsin. 


 
1. Kutlama Menüsü Yaratın: 
Yeni yıl demek, yepyeni umutlar demek her şeyden önce. İyi kötü geçen bir yılı arkada bırakıp yenisini karşılarken hepimizin içinde farklı bir coşku var. Yılbaşı menüsünü hazırlarken, bu coşkudan ilham alın ve o geceyi hafızalarda güzel bir anı olarak bırakacak yoğun tatlardan oluşan bir seçki yapın.
 
2. Mükemmeli Yakalayın:
Yemekler tamam peki ya masa düzeni? Elbette sıradan olmayan bir gecede her şey pürüzsüz görünmeli. Suplalar, tabaklar, kadehler, en güzel servis takımları sofrada yerini almışken masa örtünüzde de en ufak bir kırışıklık olmamalı. Yeni Durilium Airglade Autoclean tabanıyla Tefal Ultimate Kireç Avcısı Ütü ile büyük güne hazırlanırken en büyük yardımcınız olacak! 

3. Kişisel Detaylar Ekleyin:
İster aile arasında sade, ister kalabalık kocaman bir masada olsun yeni yıl sofrası incelik ister. Konuklarınızı lezzetli yemeklerinizden önce masaya eklediğiniz kişisel detaylarla şımartabilirsiniz. Örneğin el yazınızla yazacağınız ve yılbaşı ruhunu yansıtan detaylar ekleyeceğiniz isim kartları sofraya oturan herkesi gülümsetecektir. 
 
4. Sofraya Işıltı Ekleyin: En sade yeni yıl sofrası bile tıpkı içimizi kaplayan taze umutlar gibi ışıldamalı! Kırmızı kokinalar, altın aksesuarlar gibi alışılmış stillere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Mavi&gümüş, pembe&altın, siyah&beyaz&altın gibi yaratıcı ve modern kombinler de yapabilirsiniz. 

 
5. Küçük Sürprizleri Unutmayın: Yemek faslı bitip, saatler 00.00 olduğunda sevdiklerimize sarılıp en güzel dilekleri fısıldayacağız. Tam da bu anda gecenin tatlısını bir sürü mumla donatıp sofraya getirebilir, birlikte ortak dileğinizi seslendirip mumları üfleyebilirsiniz. Herkesin tabağının altına en pozitif kahinin yazabileceği rastgele cümleler yerleştirip, yeni yılın ilk dakikalarında konuklarınızdan tabaklarını çevirmelerini istemek de tatlı bir sürpriz olabilir! 

 

Yorumlar (2 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
16.3.2018 22:32:54
John John
John John
1
16.3.2018 18:21:58