Yılbaşı akşamı evinizde davet veriyorsunuz. Yemeklerden sofra düzenine, evinizin ambiyansına dek her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz… Size önereceğimiz birkaç küçük ama önemli ipucuyla konuklarınızla harika bir yılbaşı geçireceksiniz! 

Mumlar mumlar mumlar…

Mum yaydığı loş ışık ve pozitif enerjiyle her ortamı değiştirir. Yılbaşı gecesinde de yakacağınız mumlarla evinizde sımsıcak bir hava yaratabilirsiniz. Büyük ve kokulu mumları tercih etmenizi öneriyoruz. Kırmızı Detaylar


Kırmızı renk iddialı bir renktir ve her evde pek sık rastlamayız. Siz e ev dekorasyonunuzda bu rengi pek tercih etmeyenlerdenseniz, yılbaşı gecesi bu renge ağırlık vermenizi öneririz. Malum kırmızı yılbaşı gecesin,n sembolü! Masanızda kırmızı renkte runner’lar serebilirsiniz. Koyu bir renk olduğu için kırışıklığı hemen belli ettiği için örtünüzü iyi ütülemeniz şart. Bunun  için, Tefal FV9745 Ultimate Anti-Calc Kireç Avcısı en ideali! Yenilenen benzersiz Kireç Avcısı (Ultimate Anti-Calc) sistemi sayesinde ütünüzde biriken kireçten tek bir hareket ile kurtulup benzersiz ütüleme deneyiminin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca örtünüzde en ufak dahi kireç lekesi bırakmaz. 

Yılbaşı Ağacı ve HediyelerYılbaşı ağacını süslemek, en keyifli yeni yıl hazırlığıdır. Bir de ağacın altına konulan hediye paketleri özellikle çocukların en büyük eğlencesidir. Burada size önemli bir ipucu verelim: Hediye paketlerinin hepsi aynı renk olsun! Marka poşetleriyle koymak yerine kırtasiyeden alacağınız kırmızı renkteki hediye paketlerine koyarsanız evde karışıklık yaratmamış olursunuz. Ağacınızda da kalabalık, göz yoran süsler yerine az ama renkli süslemeleri tercih edebilirsiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!