2015’in en popüler saç modellerini sizin için seçtik… 


1. Yanlar Kısa, Üstler Uzun
 
2015 yılının en popüler saç modeli… Özellikle geniş alınlı erkeklere çok yakışıyor. Yanları kısa, üstleri uzun ve arkaya taranmış bu saç modeliyle dikkatleri üzerine toplamamak pek mümkün görünmüyor. Hem spor hem de klasik tarzın tamamlayıcı olabilecek bu modeli kullanmak biraz çaba gerektiriyor, unutmayın. Saçların üst kısımları zaten uzun olduğu için düzenli olarak kestirmek gerekecektir. Tarkan, David Beckham ve Adam Levine gibi birçok ünlü ismin tercih ettiği bu saç modelinde fön ve sabitleyici kozmetik ürünleri kullanmanız gerekiyor.
 

2. Diken Diken
 

Modası hiçbir zaman geçmeyecekler listesine aldığımız bu model, dar alınlı erkeklere yakışıyor. Saç bakım ürünleri kullandığınız ve düzenli olarak kestirdiğiniz sürece sizden yakışıklısı yok. Bu saç modeli şık kıyafetlerle cool bir görüntü oluştururken, sportif tarza sahip erkeklere ‘romantik ama ‘ulaşılmaz’ bir hava kattığı da bir gerçek. 
 

3. Maço Görünüm
 
Gür saçlı erkeklerin daha sıklıkla kullandığı bir model. Saçlar kısa kesildikten sonra jöle ya da spreyle hafif yana doğru şekillendiriliyor. Bu klasik modelin olmazsa olmazıysa düzgün şekillendirilmiş bir sakal. Sakallarınızı düzenli olarak kesmenize gerek duymadığınız bir işe sahipseniz bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


4. Uçlar Omuzlarda
 
Bir dönem Ashton Kutcher ve Brad Pitt’in kullandığı bu saç modeli 2015’in gözdelerinden... Saç tipiniz orta ya da kalın telliyse tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Tabii bir de düz saçlı olmanız gerekiyor. Geniş omuzlu erkeklerde oldukça cool ve şık duracak olan bu model için tek yapacağınız şey saçlarınızı temiz tutup yağlı görünmesine engel olmak. Uzama süresi biraz zaman aldığından sabırlı olmanız gerektiğini unutmayın.
 

5. Yumuşak Dalgalar
 
Saçları hafif kıvırcık ama yumuşak telli olan erkekler için 2015’in en cool modellerinden biri. Yataktan yeni kalkmış gibi doğal görünümlü bu saç modeli özellikle plajlarda çok revaçta olacak. Uzun boylu ve geniş omuzlu erkekler tercih edebilirler. 
 

En beğendiğiniz saç modeli hangisi? Bizimle paylaşın…

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!