Klasik, yenilikçi ve pratik babalar… Peki sizinki hangisi? Babalar Günü için hepsine uygun hediye seçenekleri mevcut. Tek yapmanız gereken, iyi gözlem yapıp ipuçlarını iyi değerlendirmek. 
 

Klasik ve Stil Sahibi
Yeniliklerden hoşlanmayan, alışkanlıklarına sadık bir babanız varsa sizin işiniz en kolayı. Neler sevdiğini büyük ihtimalle bunca sene zarfında ezberlemişsinizdir. Klasik bir saat, güzel bir kravat, yepyeni bir cüzdan ya da şık bir iş çantası Babalar Günü için iyi birer alternatif olabilir. İşin püf noktası, ne alırsanız alın, yıllarca kullanabileceği bir hediye olsun. Yenilikçi ve Sportif
Kimi zaman teknoloji, kimi zaman stil, kimi zaman da spor konusunda yeniliğe açık olan babalar için nasıl bir hediye alacağınızı bilmiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar var. Öncelikle en çok hangisine ilgi duyuyor? Futbol aşığı bir babaya mı sahipsiniz yoksa golf veya tenis sever bir tarafı mı var? Sevdiği spor dalına uygun yeni bir spor ayakkabı, spor kıyafeti veya spor bir saat tercih edebilirsiniz. Bilgisayarını, akıllı telefonunu ya da tabletini bir kez olsun elinden bırakmayan babanız için özellikleri güçlü bir kulaklık, telefonu ya da tableti için uygun bir aksesuar, ileri teknoloji ile donatılmış Rowenta Groomer Trim & Style 8 in 1 gibi bir traş makinesi ya da teknoloji dünyasından hoşuna gidecek yepyeni bir ürün satın alabilirsiniz. 
Pratik ve Hiç Büyümeyen 
O sizin babanız da olsa her erkeğin içinde bir çocuk olduğunu kendinize hatırlatmakla işe başlayın. Uzaktan kumandalı yeni model bir maket araba ya da uçak alabilirsiniz. Eğlenceli bir tişört ya da şort onu mutlu edecektir. Hafta sonlarını evdeki minik tamirat işlerine ayırmayı seviyorsa yeni bir alet takımı, pazar günleri mangal keyfinden hoşlanıyorsa Tefal OptiGrill almayı düşünebilirsiniz.

Babanıza ne hediye almayı düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşın...
 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!